אלגרונט כשותפה עסקית של BDO המובילה בתחומה, מציעה שירות לאחסנה וניהול התוכנה על בסיס תשתיות מחשוב מתקדמות בחוות השרתים .MED-1

השירות מקנה נגישות ותמיכה ליישום SAP Business One לסביבת העבודה של הלקוח.

שירות מתקדם ויעיל זה המסופק ללקוח מלווה לאורך כל הדרך על ידי צוות מקצועי ומוסמך של חברתנו.

תוכנת SAP Business One מיועדת ל-SMB ושילוב התוכנה בענן מאפשר לנו להגשים את חזוננו- לתת לכלל הארגונים את הפתרונות המובילים ביותר- בדיוק כמו של הגדולים.

יתרונות השימוש בשירותי ענן לטובת SAP Business One :

חסכון בעלויות

זמינות ועבודה מכל מקום

עבודה מכל מקום ובכל עת, נגישות למידע שנמצא ב- SAP Business One מכל מכשיר המחובר לאינטרנט. שילוב האפליקציה בשולחן העבודה המרוחק של אלגרונט- מאפשר לך לגשת למחשב המרוחק שלך ולהשתמש בתוכנה מכל מקום! אופי העבודה של מקומות רבים דינמי מאוד ולכן הנגישות והזמינות מהוות פרמטרים חשובים מאוד להחלטות המתקבלות בארגון- SAP Business One בענן מאפשרת זאת בקלות.

גיבוי המידע

כל נתוני ה SAP Business One מגובים באופן רציף ומאפשר לאחזר את המידע באופן מידי בשעת הצורך.

גם במקרים של אסונות טבע כגון הצפה, שריפה וכו', נתוני המערכת מגובים ובצורה זו- אין צורך לחשוש לאיבוד המידע וכתוצאה מכך לפגיעה בתהליכים העסקיים! בסיס הנתונים מגובה ומנוטר בתדירות יומית ומתוחזק בצורה רציפה על ידי חברתנו.

אבטחת מידע

מערכות אבטחת המידע של חברתנו בנויות ממספר מעגלים, כולל אבטחה פיסית 7/24, אספקת מתח החשמל משני מקורות בלתי תלויים, מעגל אבטחה נוסף ע"י מערכות FW וניטור אשר מתריעות בפני כל ניסיון חדירה, והצפנה של המידע העובר בין המחשב לשרתים.

חיוב עפ"י שימוש

החיוב ע"פ משתמשים בחברתנו הינו חודשי ובהתאם לשימוש- באפשרותך להוסיף/ לגרוע משתמשים על פי צרכי העסק שלך ובכך לנהל בצורה חכמה את כמות המשתמשים.

מעוניינים במידע נוסף?
CAPTCHA Image