במסגרת מתן שירותי IT מלאים ללקוח, מציעה חברת אלגרונט מגוון פתרונות אפליקטיביים לניהול יעיל של הארגון וביניהן מערכות CRM על גבי מחשוב ענן.

מערכת CRM היא מערכת הכרחית בארגון! לעסקים קטנים וגדולים, ולעסקים העוסקים באופן ישיר או עקיף במתן שירות ללקוחות.

מערכת CRM תבטיח כי השירות שתיתן ללקוחותיך יהיה מקצועי ואיכותי, וכך תוכל לשמור על נאמנות הלקוחות שלך ולהיות בטוח שהתהליכים בארגון יתנהלו באופן אפקטיבי ויעיל.

לאלגרונט שיתופי פעולה עם בתי תוכנה  CRM מהמובילים בארץ במודל SAAS -:תוכנה כשירות באמצעות האינטרנט, ללא התקנה מקומית.

יתרונות למערכות CRM במודל SAAS

מערכת CRM איכותית היא מערכת המסוגלת לתת כלים מקצועיים לניהול שוטף של העסק או הארגון והיא מבטיחה את שיפור תוצאותיו העסקיות של הארגון. בין המודולים העסקיים אותם מספקת מערכת CRM  ניתן למצוא את מודול ניהול הפרויקטים, מודול ניהול המשימות, מודול ניהול השיווק וכמובן - מודול שירות הלקוחות.

יתרונות בולטים:

- גמישות גבוהה המאפשרת להתאים את המערכת לצרכיו של כל ארגון.

- ממשק משתמש אינטואיטיבי לתפעול, ללא צורך בידע טכני מוקדם.

- שירות ותמיכה בלקוחות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

- אין צורך בהתקנת תוכנה! תוכנת ה- CRM היא תוכנה מבוססת Web הכוללת ממשקי EMAIL ו- SMS ומאפשרת תמיכה של אנשי שירות מקצועיים בכל רגע נתון.

- עלות השימוש בתוכנה מבוססת על מספר המשתמשים.


אלגרונט, כשותפה עסקית של 2 בתי תוכנה מובילים בארץ בתחום ה-CRM מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות מותאמים אישית המורכבים מהמודולים של התוכנות השונות.

מערכת ה- Magicnet מבית Advice מציעה מערכת CRM מבוססת דפדפן אשר נשענת על בסיס הנתונים הקיים שלך- בין אם מדובר ב-SAP, Priority או חשבשבת. בצורה זו, הלקוח מקבל פתרון שלום בתחום המכירות, שירות ובפן החשבונאי. המערכת מציעה מגוון מודולים ועם השענותה על בסיס הנתונים של מערכת המידע שלך- מאפשרת לקרוא ולשדר נתונים חדשים למערכת ובכך חוסכת זמן ומייעלת את תהליך העבודה. המערכת נגישה גם מסמאטרפונים ומטאבלטים כך שגם נציגי השטח בין אם במכירות (מסופונים) ובין אם בשירות (קריאות שירות) מעודכנים און ליין כל הזמן! 

מערכת MyCRM מבית MyBusiness הינה מערכת CRM מבוססת דפדפן, המציעה את שלושת המרכיבים החזקים ביותר- ניהול לקוחות, ניהול מכירות וניהול קריאות שירות- all in one. למערכת, ניתן לחבר גם את מודול השיווק MyCampaigns המאפשר דיוור ללקוחות הן במייל והן ב-SMS וכמובן נתונים על כל קמפיין. מודולים נוספים וחשובים הינם MyProject המאפשרת ניהול יעיל וחכם של פרויקטים בדגש על ניהול משימות, משאבים ותקציב ומספקת מעקב מתמיד על התקדמות הפרויקט כך שגם אם דברים לא מתבצעים כמתוכנן- בידך הכלים לשפר את ההתנהלות של הפרויקט הקיים ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר. מודול נוסף הינו MyDocuments המסייע בארכוב מסמכים על פי צרכי הלקוח.

לכל לקוח צרכים שונים ולכן אנו בחברת אלגרונט מגיעים ללקוח לבצע אפיון צרכים ראשוני שלאחריו, אנו מובילים את ההחלטה למערכת המתאימה ביותר. העבודה מול הלקוח מתבצעת על פי גנט פרויקט מסודר המוצג מראש ללקוח, אפיון, יישום, הטמעה, ליווי בעת המעבר והן עבודה משותפת לאחר מכן לצורך המשך התייעלות בארגון.

מעוניינים במידע נוסף?
CAPTCHA Image