מרכזיות IP לעסקים

מרכזיית Open Voice הינה המרכזייה המתקדמת של חברת אלגרונט, המאפשרת לעסק שלך ליהנות מגמישות מקסימלית, יציבות גבוהה וצמצום הוצאות התקשורת!

מרכזית IP הינה מערכת טלפוניה הפועלת על גבי רשתות IP. טכנולוגיית VOIP מאפשרת העברת שיחות טלפון על-גבי רשת האינטרנט כתחליף לקווי הטלפון "הרגילים". השימוש ברשתות מחשבים ככלל ובאינטרנט בפרט, מוביל להוזלה בעלויות ההקמה והתפעול של מערכת הטלפוניה - יתרון שלרוב מגולם במחירים נמוכים יותר ללקוח.

אנו בחברת אלגרונט מציעים מרכזיות IP לעסקים קלות ביותר להתקנה. אין צורך בחיווט ייעודי יקר ומיוחד לכל שלוחה ושלוחה. בצורה זו, השלוחה מחוברת מכל מקום במשרד או בעולם בו יש חיבור רשת מקומית (חיבור רשת מחשב) או לחילופין, חיבור אינטרנט זמין במשרד מרוחק או בביתו של העובד. שיטה זו מביאה לחסכון ניכר בעלות פריסת המערכת במשרד ובנוסף מאפשרת הוספת מיקומים נוספים ללא צורך בפריסת תשתית תקשורת יקרה.

מרכזיית Open voice מבטיחה זמינות ויציבות 24/7. המערכת הינה מערכת מאובטחת ומוצפנת וניתנת להתקנה עם ממשק הצפנת שיחות בין יעדים שונים בעולם. המערכת מציעה פונקציונאליות מלאה למספר רב של משתמשים (שלוחות) על גבי שרת אחד.

יתרונות השימוש במרכזיה בענן:

 

מעוניינים במידע נוסף?
CAPTCHA Image