השאלה שמהדהדת במחשבתם של בעלי חברות, "האם מחשוב ענן הנו באזז או מגמה מוחשית המייצרת ערך ממשי לעסק", דבר אחד ברור לכולנו, שכל החברות העוסקות בתחומי ה- IT מתמקדות בשוק האמור, ומכוונות את מוצריהן בתפיסה האמורה. חברות הטכנולוגיה הגדולות SAP, מיקרוסופט, גוגל, IBM, HP ואפילו אינטל משנות את סל המוצרים ויותר מכך את מודל העסקים שלהם ממכירות מוצר מדף במכירה חד פעמית, למכירת שירותים על בסיס חיוב חודשי על בסיס צריכה.

אחד התחומים המתפתחים בתחום מחשוב הענן, הנו תחום פתרונות התוכנה בענן. מוצרים שעד אתמול היו פרי נחלתם של ארגוני ענק, כדוגמת מערכות ERP:- SAP , אורקל, ובשוק הישראלי מערכת "פריורטי", זמינים וניתנים לשימוש על בסיס תשלום חודשי שווה לכל נפש. אנו באלגרונט איגדנו מספר מוצרים שזיהנו שמסייעים לבעלי החברות, בכדי לעמוד באתגרי השוק ובתחרותיות הגוברת, להן ריכוז פתרונות התוכנה בענן על בסיס תשלום חודשי.

SAP Business One
שירות לאחסנה וניהול התוכנה SAP Business One בסביבת העבודה של הלקוח הכוללת נגישות ותמיכה ביישום.
השירות הוא על בסיס תשתיות מחשוב מתקדמות בחוות השרתים MED-1 שהינה בין המתקנים המאובטחים ביותר בארץ.

תוכנת פריוריטי
שירות המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת בענן. שירות זה מנהל בצורה מיטבית את משאבי הארגון. כמו כן השירות מאפשר אמינות, חסכון, שרידות ויעילות.

מערכות CRM
במסגרת מתן שירותי IT מלאים ללקוח, מוצעת מערכת CRM על גבי מחשוב ענן.
מערכת CRM היא מערכת הכרחית בארגון! לעסקים קטנים וגדולים, ולעסקים העוסקים באופן ישיר או עקיף במתן שירות ללקוחות.
מערכת CRM תבטיח כי השירות שתיתן ללקוחותיך יהיה מקצועי ואיכותי, וכך תוכל לשמור על נאמנות הלקוחות שלך ולהיות בטוח שהתהליכים בארגון יתנהלו באופן אפקטיבי ויעיל.
לאלגרונט שיתופי פעולה עם בתי תוכנה CRM מהמובילים בארץ במודל SAAS -:תוכנה כשירות באמצעות האינטרנט, ללא התקנה מקומית.

מערכת לניהול מסופונים
מערכת מסופונים חכמה על טאבלטים וסמארטפונים המשמשת כארגז כלים מלא לסוכני המכירות ולמנהל המכירות עם נתונים און ליין למלאים, מחירונים ,קטלוג מוצרים הכולל תמונות , תיק לקוח, חשבוניות, הזמנות, תמ"שים, קטגוריות, מוצרים ועוד....המערכת מאפשרת לסוכני המכירות בשטח גישה מרחוק מכל מקום ומכל מכשיר לבצע הזמנות ולעקוב אחר המכירות - כלי בטוח לשיפור וייעול המכירות בארגון!!!

באנר חכם למייל ארגוני
שירות באנרים מעוצבים המשולבים במיילים יוצאים מאפשר לך להעביר מסרים באופן ויזואלי וברור לקהלי היעד שלך!
השירות הופך כל אחד מעובדי החברה שלך למשווק פעיל המעביר מסרים שיווקיים במסגרת התקשורת השוטפת עם לקוחות, ספקים, שותפים עסקיים, קולגות וחברים.

מעוניינים במידע נוסף?
CAPTCHA Image