שירות התאוששות מאסון- Disaster Recovery


שירות התאוששות מאסון הינו שירות חשוב וקריטי לארגון ללא תלות במיקומו הגיאוגרפי של העסק. באמצעות שירות זה, ניתן להכין את הארגון להמשכיות עסקית במצב של קריסת מערכות המחשוב. אף על פי שמבוצעות עבודות תחזוקה ומופעל מנגנון הגנות מתקדם, האם חשבת פעם מה יקרה למערכות המחשוב שלך בזמן של כשל טכני? או בזמן הצפה? אולי בזמן שריפה? התשובה היא כשל מערכות כללי ולכן השאלה היא- מה עושים?

עולם האיומים על מערכות המחשוב הוא גדול ביותר, מערכות המחשוב מהוות חלק מרכזי בכל ממשקי הארגון- מכירות, שירות, הנהלת חשבונות, ייצור, פרויקטים ולמעשה כל חלק מן הקטן אל הגדול. בזמן תקלת שבר חשוב להבין כי מעבר לפגיעה במערכות המחשוב, הארגון חשוף לאיבוד המידע הארגוני שהוא הליבה לעצם קיומו ובנוסף חשוף לאיבוד זמן עבודה שהוא קריטי להמשכיות והתקדמות העסקים. עסקים רבים בעולמנו הם דינמיים ומושפעים מעשרות גורמים בפרקי זמן קצרים מאוד ולכן השבתה ארוכת טווח עלולה להוות סיכון מובהק לעסק.

על מנת לתת ללקוח פתרון מקיף, חברת אלגרונט מציעה ללקוחותיה תכנית של התאוששות מאסון בכדי להתמודד עם מצב שכזה. חשוב להבין כי לעולם לא ניתן להיות מוכנים מדי-  כשלים טכניים או אסונות טבע ייתכן ויתרחשו, גם אם בסבירות נמוכה! התכנית המקיפה של חברתנו מבוצעת ע"י גורמים מקצועיים בתחום וכוללת סקר אתר מקדים, מיפוי השירותים והמערכות, ניהול ומיפוי סיכונים, תכנית גיבוי, כתיבת נהלים מתאימים, פירוט כלל התיעוד הנדרש, כתיבת תכנית התאוששות וגולת הכותרת של הפתרון- בדיקת התוכנית באופן מעשי כך שבעת צרה לא תחשוב שאתה מוכן אלא תדע שהארגון בטוח ומוכן!

בעל עסק – אל לך להיות שאנן ולחכות לאירוע קריטי שיתרחש וישפיע על מערכות הארגון ועל זמינות המידע הארגוני שלך. על כל ארגון להכין תכנית התאוששות מאסון ולהיות מוכן לכל צרה. 

 

מעוניינים במידע נוסף?
CAPTCHA Image