מערכת Open Voice Call Center לעסקים

המערכת אשר תאפשר לך לנהל את המוקד שלך בצורה היעילה ביותר!

מערכת ה-Call Center הינה מערכת מתקדמת ומתוחכמת המאפשרת במקביל ניהול תורים של שיחות נכנסות וטיפול בשיחות יוצאות ע"ב רשימות הנטענות מבעוד מועד למערכת. כמו כן, ניתן לנטר את פעילות המוקד בכל רגע נתון ומכל מקום ולבצע שינויים נדרשים במיידית על מנת למקסם את יעילות המוקד. המערכת מתממשקת לכל תוכנה מבוססת web/ בהתקנה מקומית לרבות CRM ומאפשרת לנציגים להזין מידע בלייב לתוך המערכות המתממשקות.

באפשרותך לנהל תסריטי שיחה שונים לכל תור, ניהול עדיפויות מענה בתור, SLA לכל תור, מוזיקה בהמתנה והשמעת הודעות במהלך ההמתנה והכרזות, חיוג חוזר ללקוח לפי מיקומו בתור או ללקוח שנטש, קביעת מועדים לחזרה ללקוח, ניהול ומילוי שדות אינפורמטיבים ללא הגבלה, שליחת מיילים/ SMS מותאמים אישית ללקוח בסיום השיחה, צפייה בהיסטוריית השיחה ללקוח.

באפשרותך לנהל את הנציגים שלך ע"פ הכישורים שלהם – skill based routing ולאפשר לסווג את רמתם המקצועית עבור כל תור ובכך להבטיח מענה איכותי ללקוחות.

המנהל יכול לנטר את פעילות המוקד באמצעות מסכי real-time בחתכים שונים ומגוונים (תורים, נציגים, ניהול במקביל של שיחות נכנסות ויוצאות וסטטיסטיקות), יצירת דוחות מותאמים אישית ושימוש במגוון דוחות מובנים לקבלת מקסימום מידע ונתונים על מנת לשפר ולמקסם את יעילות המוקד.

ממשק המשתמש

ניהול תורים - מעגלי המתנה

קמפיינים של שיחות יוצאות - ע"ב טעינת רשומות

גולת הכותרת היא ביכולת של המערכת קול סנטר לטעון קובץ אקסל המהווה את רשימת הלידים לחיוג וכוללת שדות אינפורמטיבים על הלקוחות.

מנהל המערכת בונה את הקמפיין המיועד בממשק המנהל שלו וטוען את הרשימה. עם התחברות הנציגים המיועדים לטיפול ברשימה זו, המערכת מקפיצה את הלידים בין הנציגים ומציגה את היסטוריית השיחות עם כל ליד, הפרטים אשר נטענו מהקובץ ומספרי הטלפון החלופיים.

באפשרותך לקבוע את מספר החיוגים/ התקשרויות עם כל לקוח ולקבל מידע שוטף על ניתוח הרשימה לצורך ייעול המוקד.

החיוג ללקוחות יכול להתבצע בתצורת preview המאפשרת לנציג ללמוד על הלקוח המיועד להתקשרות ולהתקשר בלחיצת כפתור או באופן אוטומטי לאחר פרק זמן מוגדר. כמו כן, ניתן להתקשר ללקוחות בתצורת progressive- התקשרות אוטומטית ובתצורת predictive.

ניתוח הרשימה מאפשר למנהל לראות כמה מכירות בוצעו, כמה לקוחות לא מעוניינים שיצרו עמם קשר, כמה מספרי טלפון הינם בסטטוס תפוס, משיבון, מספרים שגויים ועוד. המערכת מסיימת בהתאם את ההתקשרות ללקוח (במידה ומדובר במספר שגוי, לא תחייג אליו בשנית).

המערכת של Call Center לעסקים מאפשרת שימוש בחייגן אוטומטי- Predictive Dialer המחייג ללקוחות מאחורי הקלעים ומחבר את הנציגים עם לקוחות זמינים. המערכת מסיימת התקשרויות אוטומטית ללקוחות עם מספרים שגויים/ פקסים. ההתקשרויות מבוצעות ע"ב סטטיסטיקות שאוספת המערכת בהתחשב במספר הנציגים המחוברים, אורך שיחות ועוד.

בין אם בצורה יזומה או בשיטת ה-Predictive ניתן לצפות און-ליין בפעילות הנציגים ולקבל דוחות על ניתוח הרשימות והתנהלות הנציגים.

הקלטות

טעינת קבצים למערכת קול סנטר

Real-Time

ניהול המוקד

אחד הכלים החשובים ביותר לניהול המוקד הוא הדוחות והנתונים אשר מספקת המערכת להנהלת המוקד. Open Voice Call Center מכילה מגוון מסכי Real-Time, דוחות מובנים ודוחות הניתנים להתאמה אישית. בצורה זו ניתן לקבל מקסימום ידע על בסיס פעילות הנציגים במערכת. חברת אלגרונט מלווה אותך לכל אורך התהליך, הן בהיכרות עם הדוחות והמסכים הקיימים, הן בבניית דוחות מותאמים אישית ולבסוף- הסקת המסקנות והפעולות אשר בהן יש לנקוט על מנת לשפר את ביצועי המוקד.

מגוון דוחות במערכת Open Voice Call Center:

 

 

 

מעוניינים במידע נוסף?
CAPTCHA Image