אלגרונט כשותפה עסקית של BDO, מספקת מערך מחשוב מתקדם ומאובטח בענן על בסיס תשתיות מחשוב המותאמות לסביבת SAP Business One בחוות השרתים ב MED-1 .


SAP Business One מבית SAP העולמית, היא מערכת ה-ERP המתקדמת והמובילה ללקוחות SMB, המספקת כלים עסקיים וארגוניים לשליטה ובקרה עבור למעלה מ-60,000 לקוחות ב-150 מדינות ברחבי העולם.


BDO Solutions היא מהמובילות בישראל ביישום פתרונות תוכנה עם התמחות של למעלה מ- 18 שנה ביישום מערכת SAP Business One, מעל 1,200 התקנות בארץ ובעולם. החברה הינה Gold Partner ושותפה אסטרטגית של חברת SAP.

 

מערכת SAP Business One מאפשרת לך להפוך תהליכים מורכבים לפשוטים ומציגה תמונת מצב ברורה יותר של העסק בכדי שתוכל לפעול מהר, לקבל החלטות המבוססות על מידע בזמן אמת ולעזור לעסק שלך להגדיל את שורת הרווח.

 

יתרונות השימוש בשירותי ענן עם מערכת SAP Business One:

חסכון בעלויות

 

זמינות ועבודה מכל מקום

 

גיבוי המידע

 

אבטחת מידע

מערכות אבטחת המידע שלנו בנויות ממספר מעגלים, כולל אבטחה פיסית 24/7, אספקת מתח החשמל משני מקורות בלתי תלויים, מעגל אבטחה נוסף ע"י מערכות FW וניטור אשר מתריעות בפני כל ניסיון חדירה, והצפנה של המידע העובר בין המחשב לשרתים.


חיוב עפ"י שימוש

החיוב עפ"י משתמשים הינו חודשי ובהתאם לשימוש. באפשרותך להוסיף/ לגרוע משתמשים על פי צרכי העסק שלך ובכך לנהל בצורה חכמה את כמות המשתמשים.

מעוניינים במידע נוסף?
CAPTCHA Image