שירותי ייעוץ

קצב השינויים הגבוה בתחום ה-IT , בשילוב שלל רב של טכנולוגיות מתקדמות זמינות ויתר האתגרים המורכבים לארגוני המחשוב, מחייבים את הארגון להרכשה שוטפת של ידע טכנולוגי רב בנושאים רבים. בדיוק מסיבה זו, מומחי אלגרונט בתחומי שירותי ענן, אבטחת מידע והגנת סייבר, תשתיות תקשורת ופתרונות חומרה יכולים להיכנס לפעולה ולספק לכם ייעוץ אובייקטיבי, מהימן, המבוסס על ניסיון של עשרות שנים וחיבור ישיר עם מותגי הטכנולוגיה המובילים בעולם. אלגרונט מציעה ללקוחותיה שירותי מחשוב ענן המבוססים על לא פחות מ-3 חוות שרתים, המאפשרים זמינות ויתירות אופטימלית, יחד עם שירותי תפעול, שירות ותחזוקה 24/7 במגוון מודלים אותם פיתחנו עבור לקוחותינו.

אשמח לשמוע עוד על שירותי ייעוץ, אנא צרו עימי קשר:

מגוון הפתרונות

IT PROFESSIONAL SERVICES
מומחה אלגרונט, אצלכם בארגון.

חברת אלגרונט מספקת שירותי מיקור חוץ טכנולוגיים למגוון רחב של לקוחות שונים במגזרים שונים, באמצעות מומחי החברה הפועלים בחצר הלקוח. המומחים יוכלו לתמוך, לנהל ולהוביל מגוון רחב של תחומים הכוללים בין היתר תשתיות מחשוב, אבטחת מידע, תקשורת, טכנאות ומוקדנים. מסגרת ההתקשרות גמישה החל ממשרה מלאה וכלה במסגרת מצומצמת יותר בהתאם לצרכי הלקוח. כל המומחים שלנו מגובים במעטפת התמיכה השלמה של אלגרונט לרבות מרכז התמיכה ומומחים מובילים.

IT TECHNOLOGY SERVICES
שדרוג תשתיות במיקור חוץ

תכנון, יישום והטמעה של מערכות ומערכי מחשוב, דורשים ידע מקצועי רב הדורש מומחיות. מסיבה זו, אנו מציעים ללקוחותינו פתרון מושלם – מומחים במיקור חוץ לתחומי הליבה של הארגון, בהיבטים טכנולוגיים. השירות ניתן באמצעות מגוון מודלים עסקיים גמישים החל מביצוע פרויקטלי, בנק שעות וכלה בליווי קבוע של הלקוחות.

TECHNOLOGY CONSULTING
תכנית עבודה לפני הכל

חברת אלגרונט מספקת שירותי ייעוץ טכנולוגי של מומחים בכירים בתחומי הליבה של החברה, תשתיות התקשוב הארגוני. שירות זה מתמקד בעיקר בביצוע עבודות תכנון, בחינת תשתיות מחשוב, אבטחת מידע והגנת סייבר קיימות ומתן ייעוץ למעבר של הארגון לענן. השרות כולל תמיכה מלאה בתשתיות היישומים ועבודה מול היצרנים באמצעות מהנדסי תמיכה.

שותפים עסקיים

שרותים נוספים

הצטרפו אלינו לאלגרונט

Back End Developer Position

העלה קובץ קו"ח בפורמט DOC או PDF:

קורות החיים שלך נשלחו בהצלחה!
נהיה בקשר בקרוב!

דילוג לתוכן