רישוי תוכנה

חברת אלגרונט משווקת ומיישמת רישוי בעולמות תוכן ממוקדים: MICROSOFT ו-PRTG לטובת MONITORING. "הערך המוסף המשמעותי של אלגרונט הוא בהבנה עמוקה בתחום הרישוי תוכנות, תחום שהפך לסבוך יותר בשנים האחרונות. ארגונים רבים שלא עמדו בתנאי הרישיונות, נגררו לעונשים כספיים ואף לעונשים פליליים. הרגולציות החדשות, השימוש הפנים ארגוני בסמארטפון ושינויים טכנולוגיים – מצריכים מהלקוח או מחברת ה-IT להיות עם יד על הדופק. הצוות שלנו ישמח לייעץ וללוות אתכם בהטמעה של הרישיונות והתוכנות עצמן.

אשמח לשמוע עוד על רישוי תוכנה, אנא צרו עימי קשר:

מגוון הפתרונות

רישוי תוכנה מבית MICROSOFT

אלגרונט, שותף CSP של מיקרוסופט בישראל, מתמחה בשיווק תוכנות לארגונים ועסקים מכל סדר גודל ומכלל המגזרים. החברה מספקת שרותי תכנון וייעוץ לבחירת סוג הרישוי ומסלולי הרכישה, תוך שילוב פתרונות רישוי ענן, על מנת להתאימם לצרכי הארגון העכשוויים והעתידיים. רישוי ענן כגון Microsoft Azure יאפשר לארגון עיבוד נתונים, אחסון, בסיסי נתונים, מערכות תקשורת, אפליקציות, סביבות פיתוח, כלי פרודוקטיביות (Office 365) ועוד, ללא צורך בהקמת מערך מידע פיזי ויקר.

MONITORING

החברה משווקת ומתקינה פתרון PRTG המאפשר ניטור, ניהול ובקרה של כלל משאבי המחשוב הקריטיים ברשת כמו ה-Domain Controllers ואובייקטים של ה-AD. אלגרונט מהווה שותף בכיר של חברת Paessler יצרנית מוצר המוניטור המבויל PRTG ומספקת רישוי ומומחים לשלב התכנון וכלה ביישום ותחזוקה.

הצטרפו אלינו לאלגרונט

Back End Developer Position

העלה קובץ קו"ח בפורמט DOC או PDF:

קורות החיים שלך נשלחו בהצלחה!
נהיה בקשר בקרוב!

דילוג לתוכן