שרותי אבטחת מידע

ניסיון מצטבר של עשרות שנים באבטחת מידע, גישה בלתי מוגבלת לעדכונים ושיתופי פעולה מקצועיים עם יצרני החומרה והתוכנות מהמובילות בעולם, הפכו את אלגרונט לספקית אבטחת מידע מהמובילות בישראל. אלגרונט מציעה מגוון רחב של שירותי ייעוץ, פתרונות אבטחת מידע, והגנת סייבר, לרבות הגנה על בסיס הנתונים ועל שרתים וירטואליים.

אלגרונט מהווה שותף בכיר ומוסמך של מותגים טכנולוגיים כדוגמת: MICROSOFT, MSP , KASPERSKY, CHECKPOINT, FORTIGATE, CISCO ועוד.

צוות מומחי החברה פועל בסטנדרטים מחמירים לרבות עמידה בתקני איכות: 9001 (הבטחת איכות), 27001 (אבטחת מידע), 27017 (אבטחת מידע בענן), 27018 (הגנת הפרטיות בענן), 22301 (המשכיות עסקית).

אשמח לשמוע עוד על שרותי אבטחת מידע, אנא צרו עימי קשר:

מגוון הפתרונות

Integration Services
הטמעת פתרונות אבטחת מידע

אלגרונט מציעה ללקוחותיה שירותי אפיון, יישום והטמעה של מגוון פתרונות טכנולוגיים בתחום אבטחת מידע והגנת סייבר. לאחר בחינה של צרכי הלקוח, האיומים והסיכונים הפוטנציאלים שמרחפים סביבו, תוך ניתוח הסביבה הטכנולוגית והעסקית בה הוא פועל, צוות המומחים שלנו יוכל לתכנן ולישם בארגון פתרונות הולמים כדוגמת: Cisco, Checkpoint , Kaspersky, Eset ,Sentinel1 ,Palo Alto QRADAR ועוד.

Allegro-SOC
לאבטחת מידע בלי הפתעות

אלגרונט מציעה ללקוחותיה שירותי SOC: ניטור ובקרת אירועי אבטחת מידע מתקדמים, באמצעות צוות מתפעל הפועל 24/7 ממרכז שליטה ובקרה מרכזי. באמצעות השירות תוכלו לקבל מבט מלא על נוף האיומים של העסק. כלומר, לא רק את סוגי נקודות הקצה, השרתים והתוכנות השונים בחצר הלקוח, אלא גם שירותי צד שלישי ותנועה שזורמת בין נכסים אלה. הניטור מבוצע באמצעות חיבור למערכת SIEM מבית IBM ,QRADAR, המאפשרת מגוון רחב של יכולות ועושר פונקציונלי לזיהוי אירועי אבט"מ. בנוסף צוות המומחים של החברה מספק יכולות פענוח וליווי בתגובה לאירועי אבטחת מידע עד לחזרה מלאה לשגרה. צוות ה-SOC כולל: אנליסטים, מומחי אבט"מ ומומחי פורנזיקה.

Professional Services
מומחים לאבטחת מידע, אצלכם בארגון

שירות מומחים מבית אלגרונט המאפשר לארגונים לייעל את מערך אבטחת המידע הקיים בצורה דרמטית, באמצעות צוות מומחים מיומן בעל ניסיון רב שנים. השירות כולל ייעוץ טכנולוגי, תכנון ובנית ארכיטקטורת הגנה ובניית תוכנית עבודה ליישום מערכות אבטחה. בחירת הפתרונות נעשית באופן בלתי תלוי ומותאם לצרכי הלקוח, מתוך מגוון רחב של מוצרי אבטחת מידע מובילים בינלאומיים.

CISO AS A SERVICE
ממוני אבטחת מידע

דרישות הרגולציה המחמירה בתחום אבטחת מידע, אשר משתנות בקצב גבוה, גורמת לארגונים רבים לאי עמידה ואף הפרה בעקבות חוסר התאמה של נהלים, תקנות וחוקים, וזאת בעקבות חוסר מודעות ו/או משאבים מוגבלים. CISO AS A SERVICE מאפשר לארגונים לנהל את מערך אבטחת מידע והגנת הסייבר, על שלל מדיניותו ונהליו, באמצעות מומחים בעלי הסמכות וניסיון. מומחי אלגרונט מצוידים במעטפת כלים ומתודולוגיות ייחודיות המאפשרות להם לעמוד בכל הדרישות הרגולטוריות לרבות: הבנת הרגולציה על הפעילות העסקית, יד על הדופק עם ההנחיות המשתנות בתדירות, בקיאות בתקדימים וחוקים משפטיים רלוונטיים, יכולת הטמעה של דרישות רגולטוריות בארגון, ידע טכנולוגי מעמיק לתחזוקה והתקנת מערכות אבטחת מידע, יכולת לבצע ביקורות וניטור שוטף, דיווח והצגת הנושא למנהלים ולעובדי הארגון. השירות המוצע מגובה באמצעות מערך מומחי אבטחה ייעודיים מטעם אלגרונט.

Audit Services
סקרי אבטחת מידע

אלגרונט מציעה לבצע מגוון רחב של סקרים הכוללים בין היתר: סקרי סיכונים, סקר פערי אבטחת מידע, סקר עמידה בחוזרים ובדרישות רגולטוריות , סקר עמידה בתקנים (ISO27001) ועוד. שירות זה ניתן ע"י צוות מומחים מנוסה בעלי רקע והסמכות מתאימות המיישם מתודולוגיות מבוססות best practice.

הצטרפו אלינו לאלגרונט

Back End Developer Position

העלה קובץ קו"ח בפורמט DOC או PDF:

קורות החיים שלך נשלחו בהצלחה!
נהיה בקשר בקרוב!

דילוג לתוכן