פתרונות אבטחת מידע

חברת Allegronet מציעה מגוון ייחודי של פתרונות אבטחת מידע מובילים ושירותי אינטגרציה לארגונים. לחברה ניסיון עשיר והבנה עמוקה בהטמעה של פתרונות אלו (המבוססים על מיטב היצרנים הבינלאומיים) המאפשרים מתן מענה הולם לצרכים והאתגרים המורכבים של הלקוחות. צוות החברה יאפיין ויטמיע את הפתרון בהתאם לצרכים הייחודיים של כל ארגון וארגון, ויהיה זמין בכל רגע נתון 24/7.

אשמח לשמוע עוד על פתרונות אבטחת מידע, אנא צרו עימי קשר:

מגוון הפתרונות

EPS – פתרונות הגנה לעמדות קצה

תחנות קצה מהוות בין היתר אחת המטרות העיקריות של האקרים המעוניינים להצפין את המידע שעליהן, לגנוב אותו ו/או להשתמש במשאבי המחשוב של התחנות. אלגרונט משווקת מגוון פתרונות מבית Microsoft, Checkpoint, ESET & SentinelOne (EDR, AV, MDM ועוד). מומחי החברה בעלי ידע וניסיון רב בהתאמה של מוצרי האבטחה לצרכי הלקוח.

פתרונות FIREWALL

חומת אש מהווה את קו ההגנה הראשון לאבטחת הארגון מפני התקפות האקרים, וירוסים ותולעים, ע"י יצירת מחסום בין רשתות פנימיות מאובטחות ומבוקרות ובין רשתות חיצוניות, כמו האינטרנט. אלגרונט משווקת מגוון רחב של פתרונות הגנה ל-GW מבית Checkpoint ו-Fortinet. החברה מתמחה בהתאמת הפתרון הייעודי המתאים לכל ארגון ויישומו עבור הלקוח.

פתרונות MAIL RELAY

החברה משווקת ומיישמת שירות סינון ספאם ואנטי-וירוס לשירותי דוא"ל מקומי או עבור 365 . אלגרונט תתאים לך את פתרון ההגנה המיטבי באמצעות אחד מהפתרונות מהמובילים בתחום אבטחת תיבות דואר : Cisco iron port , MS- ATP , CP-cloud guard, PineApp.

פתרונות SIEM

מוצר זיהוי וניהול של אירועים ואנומליות , המלצות לתגובה בתרחישים שונים ואנליזה לטובת נטרול מהיר של פגיעויות שונות. אלגרונט משווקת ומיישמת את המוצר המוביל בעולם, QRADAR מבית IBM : מוצר עם עושר של פונקציונאליות ויכולות המאפשר טיפול מיטבי בכלל אירועי אבטחת מידע.

פתרונות NAC

ניהול והגנת התקני הרשת ומבואות התקשורת מאפשר לארגון להתמודד עם תקיפות מורכבות ומתקדמות המבוססות על התחזות MAC וזיהום סביבת התקשורת של הארגון ע"י Arp poisoning . אלגרונט משוקת ומיישמת פתרונות מובילים מבית - Portnox ו- Aruba.

הצטרפו אלינו לאלגרונט

Back End Developer Position

העלה קובץ קו"ח בפורמט DOC או PDF:

קורות החיים שלך נשלחו בהצלחה!
נהיה בקשר בקרוב!

דילוג לתוכן